Soudruh jenerál Pavel: veliké vítězství v kulturních válkách

Luke Crywalker

Čím víc se mi zvolení Petra Pavla zdá jako veliké vítězství pravdolásky v kulturní válce.

A je to nejspíše kvůli celkovému rozpoložení politiky. Silnou převahu má slepenec levicových stran, takže s podporou presidenta jim na většinu hlasování stačí prostá většina. Navíc jim to vyšlo pěkně téměř na počátek volebního období.

Vnitropoliticky kulminuje boj pravdolásky o kulturní revoluci západního střihu, která se až dosud moc nedařila, anebo šla pomalu. Nyní se pokusí provést zásadní změny systému, které je zabetonují v posicích, tak jak jsme to viděli v západních zemích – podle hesla politika následuje kulturu.

Přijde mi, že se sbíhají různé čáry progressivistické politiky do jednoho ohniska: školství, kde se prosazuje ultralevicové učivo, trestní právo, kde pravdoláska dlouhodobě prosazuje přísné stíhání dissidentů za názory, a určitě se pokusí o zavedení hate speech, volební systém, kde se připravuje korrespondenční způsob odporující současným českým standardům, dekadence v manželském právu v podobě mesalliancí pervertů, i s povolením „péče“ o děti všemi způsoby…, zároveň různé přelomové soudní rozsudky (aby na to nepotřebovali parliament), mediální monokultura, ve které se přibližujeme americkému systému, který Chomský popsal už před padesáti lety (rozuměj: media lžou jednohlasně), transideologie jakožto vrcholný současný marxism, a mnoho dalších aspektů, na které si nyní nevzpomenu.

Možná lze říci, že kulminoval rok 1989, ve kterém různé proudy svrhli KSČ, a pravdoláskaři ji svrhávali z posic nalevo od KSČ, jsou to kulturní neomarxisté a trockisté, o tom už nikdo nemůže pochybovat, před rokem 1989 dávali lekce z marxismu leninismu, nyní jsou přední kommentátoři pravdy a lásky, a jeden z nich bude i na Hradě…přičemž nikdy marxism leninism neodvrhl, akorát používá jiný slovník: euthanasie, svoboda slova pro prorégimní schválené názory, populisté namísto podvratných živlů, apod.

Zahraničně politicky také kulminuje jistý vývoj: NATO se rozšiřuje, t.j. Američané rozšiřují sferu vlivu a to logicky a nutně krokovým postupem: východní Německo, rozvrat Jugoslávie v několika krocích, rozšíření NATO, různé krise všudemožně, pomalé rozšiřování proti Rusku, několik barevných revolucí, včetně dvou v Kyjevě, a dotlačení Ruska až k červené čáře a válce, a tím také proměnění naší úlohy bojiště, banánové republiky, odbytiště, protektorátu.

Na Slovensku proběhla barevná revoluce již roku 1998, a dosud nechápu, proč neproběhla (až dodnes) také v ČR. Ale napadá mě, že to mohlo být jen kvůli Ukrajině, a kvůli Rusku. Slovensko sousedí s Ukrajinou…možná mělo hrát úlohu jako Gruzie.

Na druhou stranu, kulturní válka se v západních zemích pomalu dostává do další fase, růstem nezávislých konservativních antitotalitních antibolševických medii, i vítězstvím Trumpa.

Důležité je vědět, že revolucionáři postupují logicky a promyšleně, hodně cílí na děti a na odloučení dětí od rodin, a na jejich naočkování dekadencí a hnusem.

Celkově si myslím, že Pavel dosáhl velikého vítězství, protože všechny processy, které by i tak proběhly, se uspíší, o mnoho zrychlí. Cílem je konečné vítězství v kulturní válce, vymazání odlišných konservativních kultur ve všech zemích a stvoření nového člověka.

A ještě nedávno si někteří mysleli, že západní výstřelky k nám nikdy nepřijdou! Že se tady nebudou mrzačit děti kvůli psychickým poruchám.

Protože právě to si skoro 3 milliony lidí přejí. Přejí si žít tak nebezpečně, jako je v německých či anglických městech. Přejí si mrzačit děti marxistickou ideologií, přejí si rozvrátit rodiny, přejí si rozvrátit vztahy mezi muži a ženami, přejí si rozvrátit společnost, přejí si ještě více propagandy a ještě gumování obyvatelstva prázdným spotřebitelstvím, přejí si likvidaci průmyslu marxistickou ideologií „udržitelnosti“.

Nakonec dopadneme jako Irsko, rozvrácená země. Národ, který byl po tisíc let vydírán, vražděn, vykořisťován Angličany, je nyní…bělošským zlodušským národem, který se podílel na ostrakisaci jiných národů, a za to má pykat. Ještě před několika málo lety chtěli nezávislost na Anglii, nyní chtějí dovézt milliony immigrantů. Nejrůznější dekadentní prasárny už zavedli.

1 Comment

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s