Jenerálek Pavel se dopustil nejhoršího činu svého života, hanebného kupčení se zloději posvátné standarty

Kandidát na presidenta Petr Pavel údajně jednal se zločinci a lháři, kteří lstivě ukradli presidentskou standartu, poté lživě tvrdili, že je zničená. Pavel říká, že fanatici standartu vrátí – ale pouze pokud nevyhraje volby Andrej Babiš. Neexistuje záruka, že zločinci standartu doopravdy vydají, ať už za jakýchkoliv podmínek, které by českému voličstvu měli drzost překládat.

Samozvaný vyjednavač se zločinci dokázal, že nechápe demokratickou dělbu moci. Dokážete si představit, že byste se vzali, a šli vyjednávat s bankovním zlodějem a umožňovali mu klást si podmínky?

Roky služby v armádě ho připravili o kontakt s realitou. Ne, on nemá co vyjednávat se zločinci, na to je zde policie nebo státní zastupitelství. Hrubě tedy narušil dělbu moci.

Nejdůležitější aspekt ovšem je, jaké podmínky si nechal nadiktovat zločinci, a zde se dopustil bezectného činu přesahujícího až k vlastizradě, a celé dokončil odporným kořistěním, politickým a v důsledku i peněžním, se státní standartou, čímž vlastně jde o korrupci.

Těžko se o tom píše, protože takovou nebetyčnou hloupost nemohl vymyslet příčetný jedinec. Kolik trestných činů se Pavel tímto dopustil?

DOHODL JSEM VRÁCENÍ ODCIZENÉ STANDARTY Z HRADU. NENÍ ZNIČENÁ A VRÁTÍ SE, KAM PATŘÍ. Nedávno jsem se dozvěděl, že prezidentská standarta, která byla v roce 2015 odcizena z Hradu, existuje a nebyla úplně zničena, jak se povídalo. Zejména pro ty, kteří slouží vlasti, má obrovský symbolický význam. Setkal jsem se proto s lidmi, kteří ji z Hradu vzali. A mám dobrou zprávu – dohodli jsme se na kompromisu. Standarta se na Hrad vrátí, ale až do rukou nového prezidenta. Jejich podmínkou vrácení je, že hlavou státu nebude Andrej Babiš. Mělo by tak dojít k naplnění hesla Pravda vítězí.
Do vyhlášení výsledku voleb tedy bude standarta v úschově. Tuto podmínku respektuji a děkuji za takový přístup. Sice neschvaluji, co tehdy udělali, ale rozumím tomu, proč to udělali. Věřím, že situace na Hradě se v březnu změní. Chci tam vrátit politiku založenou na hodnotách demokracie a svobody a jsem rád za dnešní dohodu, že spolu s hodnotami se tam vrátí i prezidentská standarta.

Petr Pavel

V celkově slabošškém a defetistickém příspěvku se Pavel přiznal, že se setkal se zloději presidentské standardy, a namísto toho, aby jasně odsoudil odporný antidemokratický čin, nabízí různé slizké větičky hraničící až se schvalováním trestného činu.

Korunu všemu nasadil, když samozvaně přistoupil na potupnou, pro něj ponižující, a antidemokratickou podmínku zločinců, že štandáru nevrátí, když v demokratických volbách zvítězí protivník Pavlův Andrej Babiš.

Tím se dopustil zrady demokratického zřízení.

Ale snad každý člověk s páteří cítí, že o takových věcech se nevyjednává, a že nelze přijmout takové hanebné podmínky.

Dosud jsme ho nepovažovali za obzvlášť špatného kandidáta, přes všechna jeho negativa. Ale ukázalo se, že Pavel je zcela nevhodný na politickou funkci.

Pavel stále není ničím více, než kommunistickým bezpáteřním opportunistou. Prostě jen převlékl další kabát, nyní se bratříčkuje se zloději posvátné standarty, kupčí s nimi a kořistí z trestného činu.

Právě to je pro něj největší újma: ukázal svoji pravou slizkou, hanebnou, bezectnou a nepochybně skutečnou povahu, nemá páteř, nikdy ji neměl, už od dob výcviku na kommunistického špiona, to je nyní bezpečně potvrzeno.

Působí jako dvojitý či trojitý agent, bez cti, všehoschopný, ovšem neschopný, protože špatný stav české armády je především jeho vinou.

Ale zdá se, že většina národa nenese libě, když se kupčí s výnosy z trestné činnosti, už vůbec ne s posvátnými čestnými předměty, nálada je až silně protipavlovská, a že brzy můžeme očekávat damage control volebního štábu kommunistického rozvědčíka.

Pan kommunistický rozvědčík rozvracející zevnitř kommunistickou ČSLA, NATO i presidentský úřad, či cokoliv jiného podle potřeby, šlápl do velikého problemu.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s