Stalin: Sovětští občané potvrdili, že chtějí zachovat demokracii

Sověti ve volbách vyslali jasný signál, že chtějí zachovat demokracii, řekl 1. generální tajemník Kommunistické strany Sovětského svazu Josif Stalin na tiskové konferenci ve chvíli, kdy se sčítají poslední hlasy z úterních voleb do nejvyššího sovětu.

Moskva — Opposiční živly neuspěly tak, jak doufaly. „Rudá vlna“ se nekonala, řekl demokratický generální tajemník.

Poděkoval voličům a slíbil, že je připraven spolupracovat s opposicí na její likvidaci.

„Byl to dobrý den pro demokracii a dobrý den pro SSSR.“ řekl Stalin. Naznačil další plány na rozvoj demokracie, na př. zrušení svobody slova, obsazení nejvyššího soudu potřebným množství vlastních lidí, aby tento rozhodoval demokraticky podle potřeby vlády a lidu, a státní příspěvek na vykonání potratu 320 tisíc korun českých, přičemž potrat bude demokraticky umožněn až do 38. týdne těhotenství v rámci ochrany menšin, v tomto případě nenarozených dětí.

Na dotaz novinářů soudruh Stalin uvedl, že věří, že bolševici a menševici se i v budoucnu shodnou na krocích proti nepřátelům za jejich agrese, mimojiné proti Ukrajině, a že SSSR bude nadále udržovat v Kyjevě régime přátelský, ať už massivními příspěvky na vládnutí, zbraněmi či podporou demokratických hnutí schopných svrhnout nedemokratické zvolené vlády v Kyjevě, jak to Sověti provádějí již od roku 2014.

Na dotaz, do kterých dalších zemí budou směrovat sovětské mírové misse a humanitární bombardování odpověděl nekonkrétně, ale že spíše se ústřední výbor bude snažit udržovat sobě nakloněné régimy ve spřátelených zemích, jakou je i Česká republika, finanční podporou jednotlivých v SSSR vyškolených agentů, výměnou vojenské techniky, ale i finanční podporou na vytvoření úřadu na potírání desinformačních názorů opposice a šíření oficielní pravdy.

Zmínil positivní nedávný příklad, kdy sovětská policie byla nucena ohradit se proti nepřípustným manipulativním otázkám jednoho nedostatečně uvědomělého arcibiskupa v soukromém dopise, a vysvětlit mu, co znamená křesťanská víra.

Stalin také zopakoval, že má v úmyslu se opět ucházet o funkci 1. generálního tajemníka KSSS ve volbách za dva roky. Řekl, „naši voliči prokázali vysokou stranickou angažovanost. Volili by i zeleninu, kdyby jim to Strana doporučila. Takové uvědomělé volice potřebujeme! I kdybych byl za dva roky na úrovni zeleniny, jako soudruh Fettermann, vyhraji!“

Stranická media positivně informovala a poskytla voličům KSSS všechny potřebné informace pro rozhodnutí volit správnou stranu. Odhalila, že to byla právě opposiční media, která desinformovala některé voliče a vložila jim do úst slovo „inflace“, přestože to není slovo, které by běžně mezi přáteli používali, a rozhodně ho ani neznají.

Svaz sovětských socialistických republik žádné ekonomické problémy nemá, ani není pravda, že by stoupaly ceny spotřebního zboží, kterého je navíc dostatek. Aby se ovšem snížila neexistující inflace, vydal ústřední výbor KSSS zákon o snížení inflace, který díky vytištění množství peněz umožní každé rodině si koupit potřebné zboží.

Na závěr soudruh Stalin uvedl, že za ekonomické problemy SSSR může opposice, ale že ÚV KSSS zajistí vysokou integritu voleb do nejvyššího sovětu, a to digitalisací, hlasováním poštou a řádným přepočítáváním až dva týdny trvajícím, takže by se chance opposice na zvolení mohly zpřesnit a vyrovnat na nullu.

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s