45 denní premierství Alžbětka aneb podivuhodné události v Anglii

Premierka medii infantilně nazývaná „Liz“ Trussová po podivuhodných politických událostech vydržela ve funkci jen 45 dní do oznámení resignace. Politickou krisi způsobil návrh rozpočtu s drobnými daňovými úlevami, které mezi globalisty způsobily nevídanou hysterickou paniku. Premierka se dopustila mnoha chyb a nebyla schopna udržet politickou moc.

Že se jedná o globalistický putsch tvrdí nemálo lidí, na př. Nigel Farage:

„Jeremy Hunt [ministr financí od 14. října t. r.] má nyní naprostou kontrolu nad státem [kvůli slabosti premierského úřadu Trussové po politické krisi]. Postupně budou vystrkováni přiznívci odchodu Británie z EU. Suella Bravermenová, ministr vnitra, si „dovolila“ navrhnout, aby obchodní smlouva s Indií neobsahovala možnost immigrace otevřenými dveřmi, ale za druhé, a mnohem, mnohem hůře, že by Británie měla opustit Evropský soud pro lidská práva. To není v žádném případě přijatelné pro globalisty, věří v otevřené hranice, nezajímá je průliv La Manche.“

Nigel Farage

Jeremy Hunt byl jmenován kancléřem státní pokladny (ministrem financí) 14. října, uprostřed politické krise způsobené rozpočtem s drobnými daňovými škrty. Poté byla Bětka Trussová jen loutkou a brzy odstoupila. Hunt je autoritářský fanatik, který požadoval epidemiologickou totalitu politiky nulového covidu.

Trussové vláda představila rozpočet, který přinášel drobné daňové škrty, snížení základní sazby daně z příjmu z 20 % na 19 %, zrušení vyšší sazby ve výši 45 %, a odstoupení od plánovaného zvýšení daně z příjmu korporací z 19 % na 25 %.

Následovala silná reakce finančních globálních kruhů, včetně notoricky známého Mezinárodního měnové fondu, který rozpočet otevřeně kritisoval, poněvadž prý zvýší „nerovnost“.

Jinými slovy, vláda prosazující nesocialistickou politiku je v nebezpečí svržení globalistickými zájmovými skupinami a strukturami.

Celé se odehrává na pozadí širšího problemu úpadku toryovské strany, která není doopravdy konservativní, ale spíše soft labouristická. Přestože je u moci již 12 let, nebyla schopna směrování země, která je ve stavu pomalé, ale vytrvalé a permanentní levicové revoluce, otočit.

Tato revoluce probíhá nepřetržitě od 60. let, a způsobila konec staré dobré Anglie a její kultury. Způsobila škody, nepředstavitelnou kriminalitu, ještě nepředstavitelnější immigraci a v důsledku konec demokracie a nástup totality, ve které policie nemá čas na „běžnou, drobnou“ kriminalitu, ale o to více „navštěvuje“ lidi, co napsali něco nepěkného na internetu.

Škodlivost konservativní strany správně předpověděl anglický novinář Peter Hitchens, který viděl jako nutnou podmínku pro potřebné změny její rozštěpení po velké volební porážce. Jenže tato volební porážka nikdy nepřišla, konservativní voliči volili Torye za každou cenu, a nyní mají výsledek.

Dvanáct promarněných let pokračujícího labourismu. Strana práce nejspíše vyhraje další volby a nastane ještě šílenější příklon k levicovému extremismu a globalistické totalitě.

Toryovská pseudokonservativní strana v důsledku zabraňuje nástupu skutečně konservativní strany.

V Anglii se již dnes zavírají lidé do žaláře za názory na internetu. Ve Skotsku je situace horší. Nyní se budou trestat lidé, kteří nevěří v reálnou presenci opačného pohlaví v lidech nemocných psychickými poruchami pohlavní identity.

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s