Už se perou

brněnská skautka

Nudu nedělního Twitteru rozčeřil rozhovor ekologického aktivisty a bývalého asistenta komunistického poslance Dolejše, Martina Vrby, s anonymním představitelem hnutí Tyre Extinguishers:

Pak odšroubujeme uzávěr ventilu pneumatiky, který je na kole většinou snadno k nalezení. Aby se vzduch z pneumatiky dostal ven, musí něco tlačit na kolík uprostřed ventilku. Do víčka od ventilku pak stačí vhodit malé semínko (my máme nejradši zelenou čočku, ale experimentovat lze i třeba s kuskusem nebo úlomkem štěrku). Víčko se pak znovu nasadí na ventilek a zašroubuje několika otáčkami, dokud není slyšet syčení vzduchu. Celý proces vypouštění pneumatiky pak trvá zhruba deset vteřin.

Ultralevicový aktivismus vyvolal pobouření pravicových idealistů: Lichvář a bývalý člen kárné komise České advokátní komory, Jakub Backa, už svůj příspěvek smazal. Ondřej Šimíček resonoval jen ve své bublině, stejně jako Ondřej Tesárek (s výjimkou Hollana). Napravený komunista už nikoho nezajímá a nikdo si ho nevšiml. Kupodivu to samé platí pro vtipnou reakci Martina Malého z Infa:

Ve stávající situaci je zalepení dveří u redakce Alarmu vteřinovým lepidlem 100% based a legit.

Takže nakonec největší pobouření vyvolalo schvalování Backova textu bývalým uhlobaronem Janem Dobrovským, na které upozornil levicový aktivista Stanislav Biler, který to pak dále rozpatlával. Korunu tomu nasadil Daniel W. Zeman a. k. a. „pan magistr“:

TAK TO MUZEM APOLENE ROZKOPAT KOCAREK A SLAPNOUT JEJIMU DECKU NA HLAVU!!!

Shrnul to Marek „Ukro“ Vondrák:

Přesně A2larm je bolševický odpad podobně jako do něj píšící…

Komentář z realistických posic: Idealisté nemají smysl pro humor.

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s