Západ zničil Ukrajinu

Rusko se rozhodlo dobýt Ukrajinu a vrátit územní poměry historicky zpět, jak vyplývá z projevu ruského presidenta Putina. Jde ovšem o reakci na západní agresivní postup.

V delším projevu ruský president propagandisticky vysvětlil, proč Rusko zaútočilo a jaké jsou jeho cíle.

Vysvětlil historické územní poměry Ukrajiny, jejich změny, mluvil o neuspokojivém vývoji v této zemi za posledních 30 let, o zkorrumpovanosti a zkorrumpovaných elitách a o činnosti západních mocností na jejím území. Zmínil též vyšetření oděsského masakru v Domě odborů.

Z toho je jasné, že Rusko se pokusí dobýt Ukrajiny a překreslit hranice Evropy ke svému bezpečnostnímu užitku.

Západní hráči hráli dlouhodobou posiční hru, ve které poslední o co šlo, bylo pomoct Ukrajině.

A vidíme, že jakmile jde do tuhého, Západ prostě hodil Ukrajinu přes palubu, ačkoliv předtím ji harangoval, aby proti Rusku vedla tvrdou linii.

Jedná se o další důkaz šílenosti západní politiky, kterou ovládli neokonservativci a jiní antikřesťanští idealisté – lidé, kteří na VÁLEČNOU schůzku Evropského svazu přijdou v…roušce. Lidé, kteří kritisují, že válka s Ruskem jim pokazí boj s klimatem. Blázni.

Tuto hru hrají proti každému, kdo by si dovolil chtít si žít po svém, nezávisle, vyznávat jiné hodnoty, než západní–dekadentní, v současnosti proti Polsku, Maďarsku, v minulosti proti Slovensku, které ale bylo dobyto bez použití zbraní, barevnou revolucí a obří korrupcí západních peněz.

Naopak, realističtí odborníci varovali před tímto vývojem již dávno.

Jeden z největších odborníků na mezinárodní vztahy John Mearsheimer varoval před tímto vývojem již na přednášce z roku 2015, tedy rok po tom, co Západ svrhnul demokratickou ukrajinskou vládu.

Řekl, „Západ vede Ukrajinu hloupou cestou a výsledkem bude její zničení. Věřím, že můj návrh, učinit z ní neutrální zemi a rozvinout ji ekonomicky a vyjmout ji z konkurence mezi NATO a Ruskem, by byla nejlepší cesta pro Ukrajince. Co děláme je, že štiříme Ukrajince hrát tvrdou hru s Rusy. Pobádáme Ukrajince, aby si mysleli, že se nakonec stanou součástí Západu, protože my nakonec porazíme Putina a že nakonec bude po našem, čas je na naší straně. A samozřejmě, Ukrajinci jdou s námi, jsou téměř úplně neochotní kompromisu s Rusy, a namísto toho chtějí sledovat tvrdou linii. Pokud to udělají, konečným důsledkem bude zničení jejich země. A co my děláme je effektivní podpora tohoto výsledku. Myslím, že dává mnohem větší smysl vytvořit neutrální Ukrajinu, v našem zájmu ukončit tuto krisi (po roce 2014, pozn. FB), v ruském zájmu, ale nejdůležitěji, v ukrajinském zájmu ukončit ji.“

Mezi další these tohoto odborníka patří úvahy nad světovým „liberálním“ řádem – jeden čas vypadalo, že převáží nad celým světem, ale Mearsheimer tvrdil, že nikoliv, že bude několik světových řádů, čínsko-ruský, indický, či jiné.

Je jasné, že přesně toto se stalo.

Ale nebyl k tomu důvod. Rusko stejně tak mohlo být členem NATO, kdyby Západ nechtěl hrát hru na „liberální“ (ultralevicovou) celosvětovou hegemonii a na antirusismus.

NATO nicméně je (zejména pro ČR a podobné členy) nesmyslným uskupením, protože jeho skutečným účelem není obrana nevýznamných členů, ale strategická posiční hra proti Rusku a jiným odpůrcům pax americana.

NATO by nebránilo Českou republiku, stejně jako nebrání Ukrajinu, ale krmí obyvatelstvo propagandou, že by tomu tak bylo. Skutečným účelem této propagandy je šířit neomarxistickou utilitaristickou ideologii, která způsobuje poslušnost obyvatelstva – stačí se podívat na množství přihlouplých názorů, že proti Rusku se mělo postupovat ještě agressivněji, měli se stavět americké základny, apod.

Výsledkem by bylo, že by válka byla bývala nastala dříve.

Ale tito lidé chtějí šířit neomarxism do světa, chtějí ovládat svět, chtějí ničit vše konservativní, chtějí vytvořit nového člověka a odstranit vše staré.

Rusko zřejmě nechce 52 pohlaví, nechce „manželství“ pro „všechny“ (nejnověji skupiny kamarádů apod.), nechce západní neomarxistickou dekadenci, stejně jako ji nechce Čína, která v poslední době aktivně censuruje projevy nemravnosti ve filmech, homosexualistickou propagandu na př. v seriálu Přátelé.

Aby oslabil tyto země, Západ by potřeboval infikovat progressivistickou pseudoliberální ideologii, která je ve skutečnosti bolševická a směrující k totalitě, čemuž panika okolo covidu značně pomohla.

Tato ideologie je totalitní a časem omezuje hranice svobodného neregulovaného chování.

Zastává otevřeně protichůdné postoje, jako na př. na jedné straně rozehnání demonstrace v Ottawě, ale naprostá tolerance „demonstrace“ na Majdanu, ačkoliv šlo spíše o brutální ozbrojené střety s policií.

Západ se svou licoměrnosti zcela zdiskreditoval, hraje ideologickou hru se svými občany, které krmí lžemi.

Tuto licoměrnost nyní pocítili Ukrajinci.

Ukrajina v dnešních hranicích je zřejmě minulostí.

Snad válka rychle skončí a další vývoj pro ukrajinský národ bude příznivý.

Hlavní doporučení musí být neposlouchat hezká falešná slovíčka západních idealistických fanatiků.

Jde o nejnebezpečnější lidi na světě.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s