Svobodná kultura

Ostrov rozumu v moři všeobecného šílenství

Další pro levici ctihodný kriminálník

Leonardo Hurtado Ibarra namířil obří revolver na policisty, s cílem je zavraždit a utéct před spravedlností. Jen díky svému špičkovému výcviku policisté přežili. Přesto se ultralevicová media a aktivisté snaží hájit zločince, který byl postřelen a později zemřel.

Vše se odehrálo v sobotu 28. června v San Diegu. Policejní hlídka spatřila podezřelého člověka, o kterém se domnívala, že je hledaný pro loupež.

Proto policisté vyzvali Ibarru, aby zůstal stát. Neposlechl, a naopak začal utíkat a lovit cosi v kapse.

Prakticky ihned došlo k eskalaci situace. Američtí policisté si velmi dobře uvědomují, že když podezřelý usilovně šmátrá po kapsách, nejpravděpodobněji vytáhne zbraň.

Uběhl několik kroků a zbraň zabalenou v šátku namířil na policistu, ale to už jej policisté postřelili a ztratil vědomí.

Ihned jej zatkli a začali poskytovat první pomoc.

Asi sto protestujících se sešlo v neděli po střelbě. Sandiegské timesy daly prostor jakési ženě, která řekla, „jsme frustrováni, že někdo zemřel, a policisté jen postávají v řadě, chrání své vlastní, a jsme tu protože někdo zemřel, policie nemá právo nikoho zabíjet, protože i kdyby všechno byla pravda, i kdyby byl býval držel zbraň, policie by měla být schopna uklidnit situaci, to je doslova její práce. Budeme tady stát, dokud nedosáhneme spravedlost pro „Lea“, další oběť sandiegské policie. Já jsem tu nebyla, ale lidi co tu byli, říkali, že zbraň byla narafičená, což je zcela uvěřitelné, vzhledem k předchozím zločinům, které policisté spáchali.“

Jiná žena řekla, „viděla jsem skupinu lidí, která se chtěla dostat na místo činu, aby mohli ukázat respekt, ale policie je nepustila.“

Další demonstrant s cedulí „odebrat peníze policii“ řekl, „musíme omezit financování policie, protože nepředstavují nejlepší odpověď, potřebujeme jiné veřejné agentury, které dokáží deeskalovat situace bez násilí.“

Přítelkyně zločince, Abril Huertová, řekla, že byla jeho životní láskou, miloval svou rodinu a šlo o mimořádně „loyalního člověka“, který „měl vždycky na tváři úsměv, ať už se mu dělo cokoliv“.

Na otázku, zda byl známý držením zbraně či násilnou povahou, frajerka odpověděla, že „že nebyl světcem, a měl „komplikovanou“ minulost…“ V tomto případě se prý chtěl jen bránit proti jakékoliv újmě, která mu hrozila…

Ve skutečnosti úsměv na tváři rozhodně neměl, když se pokusil zavraždit dva policisty, spíše jakýsi šílený strašlivý škleb vyšinutého magora, s pozoruhodnými odpornými mafiánskými tetováními na tváři.

Jednalo se o několikrát trestaného recidivistu, který neplnil otcovské povinnosti ke třem dětem, čili člověka z typicky kriminogenního prostředí.

NAACP, národní associace pro pokrok barevných lidí, ale i další podobné organisace, se snažila přiživit na incidentu a přilít olej do ohně. Nejprve její představitelé říkali, že jeden vystřižený obrázek z kamerových záznamů nestačí, ale je potřeba uvolnit celé záznamy, a že se nemají držet předem daného příběhu. Když byly druhý den záznamy uvolněny, pro změnu začala tato organisace hlásat, že doufá, že záznamy nebyly uveřejněny jen protože osvobozují policisty.

Jde o vcelku jednoznačný případ, přesto ultralevicová media dala prostor zcela nehorázným názorům, jakoby šlo o další oběť nespravedlivého policejního násilí.

Tyto reakce jasně ukazují závažnost situace v západních régimech, které jsou na pokraji převzetí moci neomarxistickými fanatiky, pro které pravda ani spravedlnost nic neznamená.

 

[1] [2] [3] [4]

About Francis Bacon

Právník, odborník na pravdoláskařský extremism.

3 comments on “Další pro levici ctihodný kriminálník

 1. gogo
  01. 07. 2020

  Vy ten revolver na videu vidíte?

  To se mi líbí

  • FB
   02. 07. 2020

   Na videu ne, ale byl vyfocen v jednom z článků.

   To se mi líbí

   • gogo
    02. 07. 2020

    Fotku revolveru už jsem taky viděl, mně šlo o ten, který měl mít onen člověk v ruce a mířit jím na policisty.
    Záběr ze sloupu tam nedohlédne, jeden policista vypnul kameru než přišel k zastřelenému a druhý se na videu o zbraň vůbec nezajímal a ona nebyla vidět. Čekal jsem, že když měl revorver v ruce, že ho po zásahu nestihne pečlivě zabalit nebo schovat tak, aby nebyl vidět. Čekal jsem ho v ruce nebo poblíž těla.

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Informace

This entry was posted on 01. 07. 2020 by in Zprávy.

Nejlepší texty za 2 dny

Moderní oslovení: jak oslovit všech 50 „pohlaví“
Štefan Švec šíří lži
Alternativní sociální sítě