Kanadský žertík s 50 syrskými sirotky a pravdoláskovní jezinky

horní část

Michaele Šojdrové se podařil nejlepší prank po roce 1989. Přišla s totální pitomostí, a přesto o tom jedná parlament (obě komory) i premiér. Jsou toho plná média. Jen pravdoláskaři se nějak nebaví:

V týhle zemi definitivně umřel humanismus a ovládlo ji bezbřehý sobecký zmrdství. V čele s oportunistickým hajzlem Babišem.

Nevím, jak vy, ale já se bavil dobře. Kdo na tom vtípku vydělalŠojdrová, která zopakovala loňský vtip se strýčkem Bradym a ze zapomenuté lidovecké poslankyně se stala nejslavnější lidovkyní. Babiš, který si pohrál s pravdoláskaři jako kočka s myší – nejdřív: „Česká republika nepřijme sirotky“. Potom: „Babiš se kvůli přijetí syrských sirotků sejde se Šojdrovou.“ Uzavřel to tím, že si z ní udělal dobrý den:

Paní Šojdrová sirotky nenajde, protože žádní nejsou. V těchto zemích, pokud děti přijdou o rodiče, tak mají rozvětvenou rodinu, která se o ně postará. Na Blízkém východě je úplně jiný systém než v Evropě. Europoslankyně pracuje s nepravdivou domněnkou. A pokud jde o nedoprovázené děti, tak z 93 procent jde o chlapce mezi 14 a 17 lety. Takže paní Šojdrová ty děti nemá, je to virtuální, akademická debata, co by kdyby.

Ale nejlepší kousek se povedl senátorce Emmerové, která zabila dvě mouchy jednou ranou:

Mne něco podobného napadlo ještě před paní Šojdrovou. V souvislosti se sňatky homosexuálů. V Německu už jsou sňatky povolené, homosexuálové chtějí adoptovat dítě a nepochybně to přijde i k nám. Myslím, že by nebylo špatné, kdyby si homosexuální pár takového sirotka vzal, ten by se naučil česky a snadno by se pak včlenil do společnosti. U dětí, které mají rodiče, by to byl problém, ale u sirotka by to šlo uskutečnit. Nemohu říci, že bych sňatky homosexuálů a adopce přímo podporovala, je to velmi riskantní, ale pokud se uzákoní sňatek homosexuálů, pak bych jim adopci takových dětí nabídla, protože oni by se tak zasloužili o jejich integraci. Je to podle mne přijatelnější verze migrace pro nás, kteří jsme žili za železnou oponou.

A kdo je mezi poraženými? Všichni, kteří ten vtip vzali vážně, neboť kdokoliv podpořil syrské sirotky, vykazuje absenci úsudku a nemá v politice co dělat. Nejtěžší vahou tak žertík dopadl na SSO, která skočila lidovcům na lep. Bohužel to nijak nevylepšil ani Luboš Zálom, který nepochopil, že do hovna se nešlape, protože pak ještě více smrdí. Na pitomé prohlášení strany se zapomene, ale na to, že je nevolitelný pytel blech, nikoliv.

 

2 Comments

  1. Nesdílím vaše přesvědčení, že to Šojdrová myslela jako žert, nebo provokaci. Podle mne s tím přišla zcela vážně, ne snad že by to byla schopna realizovat po fyzické stránce (tj. nalézt skutečné sirotky a ty nechat umístit do českých děcáků nebo nechat adoptovat). Jejím cílem bylo skrze (jakkoliv trapně průhledné a věcně stupidní) citové vydírání skrze siroty (v jiných případech maminky s dětmi, nebohé chodce či obecně diskriminované) otevřít dveře pro import standardních migrantů po německém vzoru.
    Metoda Jezinka – v tom jste se trefil.

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s