Svobodná kultura

Secessio plebis

Štefan Švec šíří lži

Štefan Švec, kterého považujeme za jednoho z nejhloupějších lidí na českém Facebooku, se opět jednou předvedl.

Rádoby vtipně osočil antiestablishmentového aktivistu Petra Žantovského.

Švec řekl: „Jé, mediální expert Parlamentních listů, doktor z univerzity v Ružomberoku Petr Žantovský půl roku přemejšlel, jak bejt vtipnej v kauze Žáčkovy básničky, a teď na to přišel. Gratulujeme!“

Ve skutečnosti Žantovský tyto paralely sepsal již v lednu, kdy se pravdoláskařští extremisté snažili poškodit českého básníka Žáčka za jeho básně, ve kterých si dovolil zmínit, že ženy mají významnou roli ve společnosti jako matky.

Pro pravdoláskaře jakožto antisociální živly je každý rozdíl mezi mužem a ženou nepřípustnou ideologickou překážkou, kterou je nutno odstranit při budování utopie.

V současnosti je Žantovský zřejmě blokován Facebookem v rámci nejnovějšího náporu censury, což hrdinovi Švecovi nebrání, aby si chicanosně přisadil.

Na Švecovu ubohou a lehce dohledatelnou lež skočilo několik lidí, přičemž jim nevadil ani dosti odporný pokus o chicanu, opět typicky pro pravdoláskaře, ačkoliv internetový trolling je velkým problémem současnosti.

Švec se tváří jako intelligentní a umírněný člověk, ačkoliv ve skutečnosti je hloupý a podporuje nejhorší pokusy omezit naši svobodu, a ve správnou chvíli se vždy postaví za establishment v posici síly.

Reklamy

About Francis Bacon

Právník, odborník na pravdoláskařský extremism.

Informace

This entry was posted on 29. 07. 2017 by in Komentáře and tagged .

Nejlepší texty za 2 dny

%d bloggers like this: