Svobodná kultura

Secessio plebis

Končí pravdoláskařský régime? Griffinová uřezávala hlavu a podřezala si větev

Mnoho indicíí naznačuje, že by nemravný pravdoláskařský régime mohl být za zenitem. Pravdoláskaři zastávají stále extremnější postoje, které se vyznačují extremní vyšinutostí, šíleností a irracionalitou, a které mohou znamenat, že ztratili poslední zbytky normálnosti a tedy že skončí.

Jiným náznakem je oslabení vlivu jednostranné chicanosní kliky, která ovládala společnost, a každého nepohodlného drsně ostrakisovala.

Taková klika se projevovala v posledním čase zejména na internetu, a její methodou bylo skutečné či předstírané pseudomoralisující pohoršení nad protipravdoláskařskými názory, skupinová chicana člověka zastávajícího takové názory a jeho ostrakisace z posic boje dobra se zlem.

Chicanisté se zpravidla slétnou na oběť jako supi jakmile zacítili slabost, vzájemně si dodávají podporu. Mezi nimi se najde značné množství lidí, kteří se vyžívají v trollování, a kteří mají často psychickou nemoc, jsou antisociální či psychopathy.

Za poslední roky vidíme však nárůst síly antipravdoláskařských sil, které si často osvojili jejich methody, anebo alespoň se naučili proti nim bojovat.

Příkladem budiž americký president Trump a jeho podporovatelé. Trump dokázal účinně odvrátit pravdoláskařské útoky, jeho příznivci dokáží vyvinout účinný tlak obdobný pravdoláskařské klice.

To se nyní stalo americké komičce Kathleen Griffinové, která na Twitteru uveřejnila rádoby vtipnou fotomontage, na které držela uřezanou lidskou hlavu náramně připomínající amerického presidenta.

Brzy poznala svůj omyl a začela se dychtivě omlouvat a urážlivou photographii stáhla.

Omluva však nesnížila hněv jejích odpůrců, a byla vyhozena z televisní stanice CNN.

Poté řekla: „Nemyslím, že mám po tomto ještě carrièru. Zlomil mě. Zlomil mě. Zlomil mě. [slzy] A pak jsem si myslila, toto není správné! A omluvila jsem se, protože to bylo správné, a myslela jsem omluvu vážně. Viděla jsem, co se snaží dělat – snažili se celou věc otočit tak, že jsem myslela na [syna amerického presidenta Barrona Trumpa]. Ale já bych nikomu neublížila, už vůbec ne dítěti. Pak se na mě vrhli v davové mentalitě. A mnoho lidí po celé zemi mi na mých představeních osobně řeklo, že mají strach. Takže, ano, nevím, jestli mě dnes zatknou, nevím, ale musím se tomu postavit. “

Zde Griffinová přesně popisuje oběti pravdoláskařské nenávisti a chicany. Přesto se nezdá, že by měla pocit spravedlivého trestu, který obdržela, a naopak se dožaduje ústupků.

Griffinovou držící lidskou hlavu můžete vidět zde. Varování: odporné a pohoršující.

Reklamy

About Francis Bacon

Právník, odborník na pravdoláskařský extremism.

Informace

This entry was posted on 03. 06. 2017 by in Zprávy and tagged , .

Nejlepší texty za 2 dny

%d bloggers like this: