Svobodná kultura

Secessio plebis

Berkeley: antifa přišla mlátit demonstranty; dostala šeredný výprask

Extremisté, kteří sami sebe označují za antifu, ve skutečnosti anarchisté a kommunisté, přišli 15. dubna násilně rozehnat protrumpovskou demonstraci v severokalifornském městě Berkeley. Jenže po úvodních úspěších byli rozehnáni a zbiti.

Anarcho-kommunisté přišli černě oděni a zahaleni, ozbrojeni a sroceni.

Nejprve se jim dařil jejich plán – vytahovat občany z davu, osamotit je a v přesile brutálně zbít.

Ovšem později se jejich řady zlomily, a museli se dát na úprk, při čemž mnozí z nich obdrželi výprask, který chtěli uštědřit občanům užívajících svobodu shromažďovací.

Podle záběrů, které má redakce k disposici, neužívali demonstranti nadměrné síly či brutality.

Jedna malinká žena, která veřejně prohlásila, že jde do Berkeley s cílem „rozvrátit neonazistický/bělosupremacistický kroužek blbců a ukořistit 100 skalpů neonazistů, dostala ve vřavě rvačky mohutný úder pěstí do čela, těsně nad nosem. Naštěstí nebyla zraněna, a tak si odnese z bitky jen lekci.

Ovšem extremistická levicová propaganda neváhala tento úder zachycený na film zneužít a označit za útok. Mnoho propagandistů dokonce prohlašovalo zničehonic nerovnost pohlaví, a spílalo udeřivšímu muži, že uhodil ženu.

Později se ukázalo, že žena je pornographická herečka.

Jiný maskovaný anarcho-kommunista ze zálohy zbraní brachiálně udeřil nemaskovaného neozbrojeného mladého muže do lebky, čímž mu způsobil okamžité silné krvácení. V době úderu oběť klečela a debatovala v hloučku.

Násilník byl přes maskování přesvědčivě identifikován z mnohých záběrů, na kterých byl vidět polozahalen i odhalen. Je jím jakýsi Eric Clanton, který se věnuje výuce ethiky.

Byl spatřen i u dalších smrtelně nebezpečných útoků, vedených zpravidla proti hlavě. Na záběrech je vidět, že se jednou netrefil, a jednou zlomil (!) polovojenskou ochrannou přilbu.

Francis Bacon – analýsa

Jedná se tedy s největší pravděpodobností o pokusy o vraždu ve sroceném davu či dokonce organisované zločinecké skupině, z nenávisti, při vyjádření podpory hnutí směřujícímu k omezení lidských práv a svobod, a zároveň lidská práva přímo popírající.

Rozsáhlá pouliční bitka, do které policie nezasáhla, představuje jakostní posun v nejnovější etapě levicového antisociálního násilí, poněvadž běžní lidé se sjednotili a postavili odpůrcům základních práv a svobod.

Později professor ethiky začal rušit své internetové sociální účty, na př. twitterový.

Po demonstraci se antifa dala do rozboru neúspěchu. Jeden přispěvatel napsal na anarchistickém foru: „Šokující množství našich soudruhů šlo do akce bez jakéhokoliv bojového trainingu. Musíme uspořádat semináře nebo tak něco.“

Dále se zamýšlela nad plány rozvracení dalších demonstrací i nad lepším vybavením.

Zkratkové slovo antifa pochází ze spojení antifascisté – důvodem je domnělý odpor proti „fascismu“, kterýmžto slovem nešetří při označování odpůrců. Jedná se o anarchisty, tedy lidi odmítající lidskou hierarchickou společnost. I odpor k vůdcům je důvodem, pro který pohořeli v Berkeley, a pro který pravděpodobně vždy neuspějí tváří v tvář organisovanému protivníkovi.

Reklamy

About Francis Bacon

Právník, odborník na pravdoláskařský extremism.

Informace

This entry was posted on 21. 04. 2017 by in Zprávy and tagged , , , .

Nejlepší texty za 2 dny

%d bloggers like this: