Svobodná kultura

Secessio plebis

Studie: tři články z BBC ukazují pravdoláskařský régime

Tři vybrané články Britské vysílací korporace pěkně ukazují podstatu pravdoláskařského régimu jakož i jeho nenávistné methody.

Tyto články byly zveřejněny náhodou krátce po sobě.

Přesto je vidět, že BBC se politicky mění v důsledku pravdoláskařského tlaku a v důsledku rasistického náboru – BBC má officiální plán diskriminovat bílé lidi vyřazováním z náboru na základě rasy.

Frequence vydávání politicky engageovaných článků se zvyšuje.

Na všech třech článcích jsou patrné progressivistické předsudky a intolerance.

Americký republikánský poslanec pochválil holandského politika nenáviděného pravdoláskaři Geerta Wilderse. Následovala propagandistická nenávistná campagne na internetu.

Manželka kanadského kontroversního premiéra Sophia Řehora Trudeauová na MDŽ připomněla, že i muži jsou v ženině životě důležití. Následovala propagandistická nenávistná campagne na internetu.

Šlo o to, že na MDŽ je podle extremistů nepřípustné připomínat neženy.

Což je ale v přikrém rozporu s pravdoláskařskou propagandou, která jindy tvrdí opak, zejména když jde o oslabení společenského statu quo, tvrzeními typu, „v tento den si ale připomeňme i XY, kteří nemají tolik štěstí.“

A samozřejmě, podle pravdoláskařské ideologie, v případě, že by byla vnitřně konsistentní, je chválení žen na MDŽ sexistické.

Což ale vzhledem k vnitřním rozporům této ideologie pravdoláskaři netvrdí.

A lidé, kteří zhlédli video, na kterém jihokorejský professor z Británie je roztomile překvapen svými dětmi v živém vysílání, si dovolili nesprávně předpokládat, že jeho asijská manželka je chůvou jeho dětí. Takové nehorázné předpoklady je nutné vymýtit a lidem vyčinit – tomu se říká progressivism.

Autor si také myslel, že se jedná o chůvu, zejména kvůli jejímu chování, ale i kvůli neobvyklosti smíšeného manželství – zejména v Asii. Pak se ovšem lépe podíval na děti, které byly míšenci, nebo-li eurasijské, a vše bylo jasnějši.

Podle progressivismu je nutné vymýtit i rasy a kultury a samozřejmě předsudky o čemkoliv jakožto o normalitě, poněvadž takové představy stojí v cestě kulturní revoluci.

A podle progressivistů, jak se mimoděčně přiznali ve fundamentalistických reakcích na výše zmíněného amerického poslance, je nutné zničit i naši kulturu a pro ni positivní demographický vývoj.

Poslanec totiž řekl, „Wilders rozumí, že naše budoucnost je v kultuře a demographii. Nemůžeme obnovit naši civilisaci cizími dětmi.“

Máme pro něj dobrou zprávu: pravdoláskaři žádnou civilisaci obnovovat nemíní. Jak celkem krypticky, a nesmyslně, řekla Chelsea Clintonová, „Poslanec evidentně nepovažuje naše děti za, inu, naše děti.“

Anebo jiný člověk řekl, „Poslanec prosazuje neamerické ideje bílého nationalismu.“

Není jasné, jestli bude pán požadovat vznik výboru pro neamerickou činnost. Vzhledem k tomu, že dva lidé byli nedávnost odsouzeni za rasové výhružky proti černochům v Georgii k 13 a 6 letům žaláře, asi takový výbor ani nebude nutný.

Pěkně se ukazuje, proč je potřeba garantovat negativní demographický vývoj západní civilisace, tj. dovážet muslimy po millionech, privilegovat Cigány, zabránit plošným zákazům immigrace vůbec.

Pravdoláskaři dosti otevřeně říkají, jaké jsou jejich cíle. Pravda, často je i umně skrývají, nicméně pečlivý posluchač je odhalí.

Nastaveno. Austrálie plánuje diskriminovat děti na základě jejich nenaočkovanosti.

Reklamy

About Francis Bacon

Právník, odborník na pravdoláskařský extremism.

Informace

This entry was posted on 13. 03. 2017 by in Analysy and tagged , , .

Nejlepší texty za 2 dny

%d bloggers like this: