Svobodná kultura

Secessio plebis

Milo Yiannopoulos pod útokem establishmentu, odchází z Breitbartu.com

milo-de-paulNa tiskové konferenci oznámil americký autor Milo Yiannopoulos, že odchází z funkce editora amerického internetového časopisu Breitbart.

Yiannopoulos se dostal pod ideologický útok establishmentu pod záminkou výroků, které údajně pronesl před delším časem. Nyní se objevila nahrávka těchto výroků.

Establishment tvrdí, že na nahrávkách schvaluje paedophilii.

Yiannopoulos řekl, že nahrávky byly umně sestříhané, aby výroky vytrhly z kontextu a ukázaly v horším světle, za některé výroky se přesto omluvil.

Řekl, „jedná se o skvěle promyšlený a dobře financovaný útok na mě, ale přesto musím přijmout odpovědnost. Poslední dny byly ponižující a náročné.“

Yiannopoulos je známým podporovatelem amerického presidenta Trumpa, za což je nenáviděn progressivisty.

V roce 2016 byl zakázán na Twitteru. Pokrokářští extremisté mu mnohokrát bránili mluvit a odpírali mu svobodu slova.

Vydavatel jeho nové knihy náhle zrušil spolupráci a zrušil vydání knihy.

Tento útok je dalším útokem establishmentu proti veřejně známé osobě. Za poslední dobu došlo k útoku proti nejsledovanějšímu autorovi Youtubu, PewDiePie, kterého lživě obvinil z antisemitismu, na základě z kontextu vytržených výroků, míněných jako vtipy.

Takovéto ideologické útoky jsou pro pravdoláskařský establishment typické – jejich cílem je professionálně i lidsky zničit člověka s odlišnými názory a vytvořit extremně neinklusivní instituce. V České republice došlo k professionální liquidaci úředníka Ladislava Bátory, na které se podílela i Česká televise.

Reklamy

About Francis Bacon

Právník, odborník na pravdoláskařský extremism.

Informace

This entry was posted on 21. 02. 2017 by in Anticena Jana Krýzla, Zprávy and tagged .

Nejlepší texty za 2 dny

%d bloggers like this: