Svobodná kultura

Secessio plebis

Holandský régime založí antitrumpovský fond na podporu potratů

V reakci na zákaz amerického presidenta rozdávat veřejné finanční prostředky organisacím, které byť jen šíří pro-potratovou propagandu plánuje Holandsko založit fond s opačným cílem.

(BBC, BBC) Americký president Trump jedním z prvních úkonů ve funkci obnovil zákaz tradičně platný za republikánských vlád přidělovat federální veřejné prostředky zahraničním organisacím, které provádějí vraždy nenarozených dětí, či jen o nich poskytují informace.

Dopad kroku je tedy výhradně mimoamerický.

Peněžní výpadek mezinárodních organisací nyní plánuje vyrovnat holandská vláda.

Ministr Lilanne Ploumenová oznámila plán, který obsahuje vytvoření de facto alliance – řekla, že mluvila se zástupci dvaceti zemí.

Ministr zahraničního obchodu a rozvojové spolupráce Ploumenová je nominována za Stranu práce. Je dlouhodobě spojena s organisacemi šířícími potratovou propagandu. Studovala „sociální dějepis“ na rotterdamské Erasmově universitě.

Vraždění nenarozených dětí je presentováno levicovou a pokrokářskou propagandou jako „dobro“ a je snaha šířit je do dalších zemí jako „pokrok“.

Příznivci potratů obvykle používají lživé, polopravdivé a manipulativní argumenty, na př. že „chrání ženská práva“, že zákazem naroste počet potratů, že u potratů se jedná o „kontrolu ženy nad vlastním tělem“ anebo že se jedná o zdravotní zákrok, či že zákaz potratů „utiskuje“ ženy.

Ve Spojených státech amerických šíří potratovou propagandu zejména organisace Plánované rodičovství, která byla středobodem obřího skandálu, a nyní bylo zjištěno tajným průzkumem, že i tvrzení této organisace, že poskytuje prenatální poradenství je lživé – ženy, které hledaly pomoc jinou než potrat, byly zpravidla odmítnuty.

Tamtéž jsou potraty legální od roku 1973, kdy nejvyšší soud vydal rozsudek Roe vs. Wade. Celkem bylo od roku 1970 zavražděno přes 50 millionů nenarozených děťátek.

Je otázkou, zda se celý internacionalistický plán nerozpadne, poněvadž 15. března se v Holandsku konají volby a obměna vlády je velmi pravděpodobná.

Reklamy

About Francis Bacon

Právník, odborník na pravdoláskařský extremism.

Informace

This entry was posted on 26. 01. 2017 by in Zprávy and tagged , , .

Nejlepší texty za 2 dny

%d bloggers like this: