Svobodná kultura

Secessio plebis

Z čeho vychází progressivism?

Mediální skupina Rebel Media se ptala na kanadské vysoké škole studentů, kam by jejich vlast měla poslat „mírové“ vojenské síly.

Reporteur nabídnul tři možnosti: země Kurak, Vakandu, a Genoš. Všechny tři země jsou fiktivními zeměmi z amerických comicsů.

Studentské odpovědi jasně naznačují z čeho vychází jejich politické přesvědčení.

Otázka zněla, do jaké země by Kanada měla vyslat mírové síly?

Uslyšíme odpovědi jako, „pravděpodobně to první, terrorism, poněvadž je lepší, když je mír, to je positivní změna pro Kanadu,“ anebo „Asi Vakanda, protože vím, že mírové síly přínašejí mnoho rozvoje, a tato země jej nutně potřebuje.“

Jiná studentka nepreferuje ani jednu zemi, ale poslala by armádu do země, ve které by „to bylo“ nejhumánnější, a ve které by nejvíce „pomohla“.

Jeden ze studentů by armádu poslal do země, která by Kanadě vzájemně zpětně prospěla. Což by mohla být Vakanda, kde se těží vibranium. Tedy Kanada by vyměnila bezpečnost za suroviny, přestože student netušil přesně, na co se vibranium v průmyslu používá.

Do enquêty se zapojila i ředitelka obchodu s comicsy – a vše ihned prohlédla.

Můžeme tedy učinit závěr, že studenti by poslal armádu do kterékoliv země, pokud by jim media naznačila, že by v této zemi činila „dobro“.

Nepochybně dobré zprávy pro mezinárodní válkychtivé kořistnické pachatele dobra.

Jen za posledních 16 let způsobily západnické válečné operace, často předkládané jako „mírové“ (sic!), přes million mrtvých civilistů a několik zcela rozvrácených zemí.

Reklamy

About Francis Bacon

Právník, odborník na pravdoláskařský extremism.

Informace

This entry was posted on 29. 11. 2016 by in Humor, Propaganda & hoaxy, Zprávy and tagged , , , .

Nejlepší texty za 2 dny

%d bloggers like this: