Svobodná kultura

Secessio plebis

Horáček šikanuje příznivce na síti. Na Hrad mu mají pomoci známí internetoví trollové

Bývalý presidentský kandidát a neúspěšný sázkař Michal Horáček plánuje šikanovat voliče, aby jej zvolili presidentem republiky.

Podle zákulisních informací Horáček ukončil presidentskou campagne 28. října na pražském Staroměstském náměstí, což by vysvětlovalo nízkou úroveň shromáždění a fakt, že se Horáček pokusil své charisma zakrýt hochštaplerským joviálním bonvivánstvím a falešným charismatem mokrého hadru – s cílem zapůsobit na maloměšťácké návštěvníky, kteří toto oblibují.

Ale nyní, tři týdny po staroměstské katastrofě, Horáček campagne obnovil.

Za tím účelem najímá nejagressivnější české šikanisty. Jejich úlohou bude šikovat „příznivce“ a útočit na internetové uživatele, kteří nedostatečně vyjádří obdiv ke gamblerství.

Podle zpráv tiskové kanceláře podařilo se mu najmout Jaroslava Cermana a Robina Kvapila.

Podle Kvapila se bude campagne jmenovat Horaczech – typicky/ý český blbeczech. Tímto se snaží Horáčka přiblížit obyčejným lidem, protože podle analysy šikanovacího štábu nemá dobré jméno u obyčejných lidí.

Jaroslav Cerman, toho času bez práce, trávící většinu času na internetové sociální síti Facebook, nihilista, prozradil, že s Horáčkem jej pojí i stejné názory a hodnoty. „Campagne se  budeme snažit dělat osobitě a vtipně, určitě chceme urážet a zesměšňovat, to je v každém případě náš styl,“ avisuje.

Cerman se rád přirovnává k presidentskému mluvčímu Ovčáčkovi.

Horáčkův mluvčí upozornil, že šikanování nebude probíhat jen na internetové síti, řekl, „je nám jasné, že v 21. století jsou sociální sítě důležité, ale pro nás nejsou tím nejzásadnějším. Nejdůležitější jsou výjezdy Michala Horáčka mezi lidi,“ tvrdí Táborský a Horáček přikyvuje.

„Denně mi píší desítky lidí, máme přes dva tisíce dobrovolníků, kteří nabízejí pomoc,“ upozorňuje Horáček.

Přes sociální sítě je Horáček v kontaktu s největším množstvím lidí. A růst počtu Horáčkových „přátel“ teď bude mít na starosti právě Cerman.

Cerman má zkušenosti s řízením internetové campagne. V minulosti zastával obdobnou funkci pro Jiřího Vyvadila. Jak říká, „u Vyvadila jsem načerpal cenné zkušenosti, a nyní to samé chci provést Horáčkovi.“

Mezi další odborníky, které Horáček oslovil, patří Saša Uhlová. Mezi její úkoly bude patřit privatisace Horáčkova majetku.

Horáček prozradil, že si už dokonce vsadil na svou vlastní výhru v presidentských volbách.

[Aktuálně]

Reklamy

About Francis Bacon

Právník, odborník na pravdoláskařský extremism.

Informace

This entry was posted on 22. 11. 2016 by in Humor and tagged , .

Nejlepší texty za 2 dny

%d bloggers like this: