Svobodná kultura

Secessio plebis

Trump a stav (naší) společnosti

Redakce Svobodné kultury dlouhodobě kritisuje stav (naší) společnosti, kterou progressivisté bičují k nenávisti, hlouposti, sebestřednosti, agressivitě a fanatismu.

Po zveřejnění výsledků se do amerických ulic vydali výtržníci, kteří požadují „demokracii“ neuznáváním legitimně a legálně zvoleného kandidáta. Na několika místech byla spálena americká vlajka. Zajímavé, že  zatímco v 60. letech by pokojně demonstrovali proti válce, dnes ničí v ulicich, aby se do vlády dostal člověk, který nebude „měkký“ k „Putinovi“.

Byl zbit člověk, o kterém si násilníci mysleli, že volil Trumpa.

Mladí lidé, děti, plakali nad výsledky. V mnoha školách, už i v druhé třídě základní školu se „debatovalo“ – pravda, často z initiativy dětí.

Na internetu rozpoutali levicoví aktivisté nářky.

Facebook je „obviňován“, že pomohl šířit zprávy, které pomohli Trumpovi.

Slovenská úřednice označila Trumpovy voliče za „bílý (sic!!!) odpad a lusu.“


Autor Sargon z Akkadu přináší další poznatky. Velmi inspirativním je návrh Trumpovské milosti pro Snowdena, Manninga a případně pro Juliana Assange – bez těchto tří odvážných lidí, kteří vynesli na povrch pravdu o skutečné povaze amerického régimu a jeho elit, by Trump nevyhrál.

U nás se nedobrý stav projevuje nadměrným vzhlížením k americkým volbám, pro nás ve skutečnosti málo významným.

Mnoho blábolivých kommentátorů psalo nesmysly o Trumpovi, pak byli překvapeni jeho zvolením, načež začali opět produkovat „zaručeně přesné“ „analysy“, mnozí zastávají názor, že z voleb vyšel „špatný“ kandidát, proto by měly být volby zrušeny či omezeny, ideálně tak, aby oligarchie měla větší slovo.

Z těchto faktů můžeme učinit závěr.

Žijeme v totalitě pseudoctnosti, manichaestické idealistické utopii.

Každý, kdo má jiný názor, ať už je jakýkoliv, je okamžitě označen za Hitlera. Žádný odlišný názor nesmí být připustěn. Žádný fakt, přestože pravdivý, nesmí být připustěn, pokud nezapadá do ideologie. Každý s odlišným názorem je utiskovatel, proto nesmí mít žádná lidská práva.

A proto mohou označit Trumpa a jeho příznivce jakýmkoliv slovem, které si vymyslí – například rasista, přestože je dokázáno, že rasisté jsou především příznivci levice. Na záběrech níže je vidět, jaký vztah mají ve skutečnosti k černochům.

Autor videa se vyptává na možnost účastnit se voleb až po předložení legitimace, a lidé odpovídají, že taková povinnost je rasistická a diskriminační, protože černí lidé nemají přístup na úřady ani na internet; poté černoši vysvětlují, že vědí kde jsou úřady a mají internet, včetně neomezených dat na mobilním telefonu.

Výše zmíněné šílenosti jsou projevem současného régimu, jsou jeho neoddělitelnou součástí. Tento régime nazýváme pravdoláskařským – progressivistickým. Projevuje se na př. tím, že jako ctnosti jsou ukazovány antisociální jevy – tyto jevy rozežírají společnost zevnitř. Jsou to pseudoctnosti, proti kterým by se společnost měla bránit jako proti nemoci. Chce-li přežít.

Vše nasvědčuje, že se situace bude zhoršovat – fanatici budou fanatičtější a agressivnější. Elity pevně přisáté na veřejné rozpočty massami lidí manipulují s despektem, a podle potřeby je posílají do ulic činit výtržnosti. Prostě jim řeknou, že pokud ne, nastane konec světa, nastoupí Hitler, apod., a že ti, proti kterým bojují, jsou zlí, a nemají co požadovat ani očekávat. Především ne slitování.

Tyto elity zcela ztratily kontakt s realitou i se „svými“ lidmi. Na udržení společnosti jim nezáleží. Mohou způsobit vážné škody, a už je způsobily, jenže oproti jimi vyvolaným hrozbám i million mrtvých Iráčanů vypadá nicotně. Klidně rozpoutají i nebezpečnou dobyvačnou válku s Ruskem. Klidně dovezou milliardu cizáků do Evropy a bez mihnutí oka zničí civilisaci.

Nezabraníme jim vítězstvím v jedněch volbách. Ani v několika. Odpůrci naší společnosti a civilisace jsou pevně usazeni na klíčových postech. Je nejprve nutné odmítnout úpadkovou dekadentní ideologii progressivismu. Ale to nikdy nebude stačit. Pak je nutné se vrátit ke kořenům, které jsou zároveň velmi hluboké, ale i velmi blízké.

Doslov

V Marrakeši se koná (další) „globální“ klimatická konference. Účastní se jí dvacet tisíc lidí! Dvacet tisíc internationalistických úředníků (?) jedná o naší budoucnosti bez jakéhokoliv pověření. Podle BBC bude „hlavním thematem“ Trump – protože slíbil zrušit pařížskou klimatickou úmluvu, přijatou na obdobné globalistické konferenci.

Ano: možná Trump může vypovědět mezinárodní úmluvu, ale nikdy nezbaví vlivu 20000 pseudovědců.

V článku celou situaci dobře illustruje věta z nějaké organisace: „Zvolení Trumpa může znamenat planetární katastrofu, protože selhal v morální povinnosti uznat klimatickou krisi.“

Morální povinnost. Hm. A když neuzná, je Zloduchem.

 

Reklamy

About Francis Bacon

Právník, odborník na pravdoláskařský extremism.

Informace

This entry was posted on 11. 11. 2016 by in Analysy, Zprávy and tagged , , , , , .

Nejlepší texty za 2 dny

%d bloggers like this: