Svobodná kultura

Secessio plebis

Krvavá žeň islámu aneb náboženství míru opět zasahuje

Pravzor islámského vraždění v Německu a Francii jsme si popsali. Nyní rozeberme jednotlivé případy:

  1. pondělí 18. července 2016 Muhammad Riyad ve vlaku do Würzburgu pobodal 5 lidí. Násilník údajně byl 17letý uprchlík z Afghánistánu, ve skutečnosti mnohem starší migrant z Pákistánu.
  2. středa 20. července 2016 Mohamed Boufarkouch v Garde-Colombe pobodal 4 ženy, protože byly nedostatečně oblečeny, podle jiné verse protože se otec rodiny škrábal v rozkroku před manželkou násilníka.
  3. pátek 22. července 2016 Ali David Sonboly v Mnichově zastřelil 9 lidí. Tento případ s největší pravděpodobností nezapadá do islámského šílenství. Sonboly byl Peršan a vychován jako ší’ita. Ale po koketování s křesťanstvím ztratil víru úplně. Své oběti si vybíral ethnicky: Chtěl zastřelit hlavně Turky a Araby.
  4. neděle 24. července 2016 v 16.30 jakýsi Mohamed v Reutlingenu rozsekal těhotnou Polku. Motiv pravděpodobně nebyl náboženský, ale kulturní: „Uprchlík“ tak byl zvyklý řešit konflikty.
  5. neděle 24. července 2016 ve 22.12 Mohammad Daleel v Ansbachu výbuchem bomby zranil 15 lidí. Daleel měl být vyhoštěn do Bulharska. Toto byl čistě islámský útok.
  6. úterý 26. července 2016 Adel Kermiche a jeho komplic v Saint-Étienne du Rouvray podřezali katholického kněze  Jacquesa Hamela. Opět typičtí muslimové.

Vidíme, že islámská frekvence massakrů v EU se zvýšila na obden. Papalášové se nezmohli na jakoukoliv účinnou odpověď.

Reklamy

About Guy Peters

Informace

This entry was posted on 26. 07. 2016 by in Zprávy and tagged , , , , , .

Nejlepší texty za 2 dny

%d bloggers like this: