Svobodná kultura

Secessio plebis

Terror v Nice – kommentář

Myslím si, že pravdoláskařská progressivistická hodnotová rozmělněnost, žvanivost a relativisace všeho, je velmi silnou příčinou terroristických útoků.

Tato falešná ideologie totiž neposkytuje mladým mužům žádné životní perspektivy, kromě konsumu.

A tak se chytají něčeho, co jim dává perspektivu, tj. islámu, tj. radikálního islámu, tj. terroristických útoků jako způsobu odstranění nihilistické společnosti. Oni odstraňují pravdoláskařský régime.

Naproti tomu, kdyby v západní Evropě existovala normální společnost, která by všem členům jasně stanovovala normy chování, morálku, hodnoty, které musí vyznávat, aby mohli být součástí této společnosti, předepisovala ctnosti od nich vyžadované, nikdy by se takovéto útoky neodehrály tímto způsobem.

Pravděpodobně by muslimové byli již dávno integrováni, ne-li konvertováni, neexistovala by pro antisociální fanatiky živná půda typu molenbeek, a pokud by došlo k nějakému útoku, cíle by byly jiné, průběh by byl jiný, následky a reakce občanů by byla jiná.

Zatím od elit slyšíme jen naříkání typu twitterových reakcí se „silnými emocemi“, jak přispěl nějaký vysoce postavený francouzský politik.

Správnou odpovědí by byl stoicism od lidí, kteří nebyli přímo zasaženi útoky, tj. silné reakce, a ne útlocitnost malého dítěte.

Taková společnost ve Francii existovala, na př. před velkou francouzskou revolucí. A není to, jak řekl Tusk, že útoky na oslavu svobody (a další bláboly) byly „paradoxní“, ale přesně naopak, útoky byly důsledkem régimu, který nastoupil dobytím Bastilly, a který lidé v Nice oslavovali. Régimu, který vytváří líheň terroristů, i dovážením muslimských kolonistů.

Reklamy

About Francis Bacon

Právník, odborník na pravdoláskařský extremism.

Informace

This entry was posted on 15. 07. 2016 by in Komentáře and tagged , , .

Nejlepší texty za 2 dny

%d bloggers like this: