Svobodná kultura

Secessio plebis

Záhady ženské sexuality

Je to sice pouze parciální příhoda (v českém překladu), ale stejně je zajímavá: Dva nezletilí afghánští migranti byli nuceni do sexu se švédskou vedoucí asylového centra. Zatímco jsme zvyklí na to, že sluníčkáři ohrožují naši kulturu strategií Nahrazení (“a stealth invasion by an enemy, aided by the leadership of the invaded country, with massive infiltration at all levels of society, provoking violent conflict.”), tady jsou zneužíváni migranti. Proč? Proč už sexuálně neukojeným ženám nestačí sexuální turistika?

První důvod je podstata sluníčkářství. Při pomáhání jiným lidem se člověk cítí nadřazeně, jako je něco lepšího. To je hlavní rekrutační faktor pravdoláskařství. Naproti tomu sexuální turistika je výraz zoufalství, stejně jako návštěva bordelu. Takový člověk si neváží sám sebe.

Nicméně záhadou zůstává, proč se mainstream snaží všechny muže přeměnit na šampony, ačkoliv řada (většina?) žen touží pod medvědovi, mužném muži. Ženy si s vyšamponovanými vegany rádi povídají nebo s nimi kamarádí, ale sexují s dominantními muži, s testosteronovými mašinami.

Reklamy

About Guy Peters

Informace

This entry was posted on 18. 06. 2016 by in Komentáře and tagged .

Nejlepší texty za 2 dny

%d bloggers like this: