Svobodná kultura

Secessio plebis

Pravdoláskařský trolling

Definičním znakem Pravdy a lásky je nenávist. Na rozdíl od komunistické třídní nenávisti je to zášť k jinak smýšlejícím, které označuje za extrémisty (Jiří Vyvadil nebo Adam Bartoš) nebo populisty (Miloš Zeman). Typickým příkladem je zkušená kádrovačka Hana Zelená, která neomylně vyčenichala duch doby a napsala разоблачение ABB ještě před tím, než byl ozbrojenou pěstí Pravdy a lásky zadržen.

Ale nechme nyní stranou ABB, o něm se na SK psalo dost. Na okraji Pravdy a lásky totiž působí skupina trollů (Lukáš Vychopeň, Jaroslav Cerman & zemřelá Lucie Bittalová) a jejich přátel (Michal Zlatkovský či Dominik Feri). Názorně to ukazuje pokrytectví Pravdy a lásky. Pokud někdo podněcuje k nenávisti, tak jsou to právě tihle pravdoláskovní trollové. Ale protože jsou naši, tak je progressivisté kryjí či dokonce zbožťují (Lucie Bittalová).

A právě český Obama je hvězdou nejnovějšího skandálu. Oč jde? Trollové nepochopili, že smějí kopat pouze do lidí na odstřel (jeden díl officiálního pravdoláskařského seznamu). Za svou oběť si vybrali neznámou pornoherečku. A tím narazili u moralisující nové levice. Trockisté z ultralevicové Socialistické solidarity se dokonce neváhali uchýlit k whitesplainingu, tedy nepřímé rasové diskriminaci.

Jaké z toho plyne poučení? Jen nová levice bere své vlastní hodnoty vážně. Pravda a láska se místo toho řídí heslem: „Gauner, ale náš.“

Reklamy

About Guy Peters

Informace

This entry was posted on 01. 05. 2016 by in Analysy and tagged , , .

Nejlepší texty za 2 dny

%d bloggers like this: