Svobodná kultura

Secessio plebis

Kdo je Francis Bacon? Rozeštvává republiku!

Kdo je tento tajemný autor? Kdo je tento proruský lump? Kdo je tato hlava trollů v tomto názorovém spektru? Ví se o něm, že je dokonale konspirativní – údajný pseudonym (ani to se neví s jistotou!) zabraňuje effektivnímu hledání Googlem. Francisů Baconů je prostě příliš mnoho – jenom v ČR žijí čtyři Baconové, jistě také agenti. A jistě nikdo z nich nezná význam slova svoboda. Svoboda znamená, že bude dělat co mu řekneme. Jeho „svobodomyslnost“ je dlouhodobě dojemná. Musí to být hluboce nešťastný člověk. Píše jako mainstream, když chce na někoho plivnout a to je to nejsprostější.

Neví se ani, jestli existuje. Podlě některých lidí se v několika případech jedná vždy o toho samého člověka. Údajně vystupuje až pod 78 identitami.

Má agendu, která rozhodně není neutrální a uprchlíci ani svoboda v ní nepředstavují prim.

U každého jednotlivého člověka vždy svou argumentaci nadávkoval a nakapal naprosto přesně na míru. Když bylo potřeba aby byl sprostý byl, když bylo potřeba aby byl kultivovaný, i to uměl. A jeho cílovou skupinou bývali nejčastěji lidé pravicoví – někdy konzervativní někdy liberální – a zase svoje názory nadávkoval přesně podle toho v kterém směru byli.

Tenhle pán není neutrál a není to o něm neznámo. A je snad jediný z „trollů“ o kterém jsme tak trochu přesvědčeni, že to ani nedělá zadarmo.

Co je ale jisté: stýká se se závadovými osobami a zastává se a podporuje člověka obviněného ze čtyř (!) trestných činů. Aspoň víte, že ideologický rozpor mít nebudou a nikomu tu nekřivdíte.  Je to talent, který popíše životní příběh libovolné závadové osoby pro další generace, i v azbuce. A ještě si dovolí napsat o jejích plačících dětech. Fuj.

A co je stejně závažné: píše na tento server, a na otázku, proč pracuje na takovém serveru, obvykle začne útočit. Možno za tím vidět Kreml, nejspíš se pokouší na archaický sloh lapat pseudointellektuály.

Kommentář

Kdo je Francis Bacon? On bude trochu dobytek, že…? A není duševně ve formě. Zeptejte se, pro koho to dělá. A o co jde takovým lidem?  Nejde nám o jejich ega, ale kdo si to u nich objednal.

Provozuje veřejný server, podporuje člověka obviněného ze závažných verbálních (a ty jsou nejzávažnější!) zločinů a když na to někdo upozorní, založí post o udavači – litujme ho. Tento server není nejen hodný akademika,je to protistátní svinstvo.

A hlavně by nás zajímalo co by se stalo kdyby se na měsíc vypnul facebook – jestli by se Česko konečně uklidnilo.

Na rovinu, vypnutí některých serverů by leccos vyřešilo, začínám dávat Gabalovi za pravdu, to není o svobodě slova, udělali by je na šíření poplašných zpráv atd.

Ano, nějaká legislativní úprava pro postihování lží by nebyla od věci, problém je zajistit, aby o tom, co je lež, nerozhodovali lháři.

Jsou to vody kde působím a kde přesvědčuju. Kde varuju před Ruskem a kde vidím, že mezi zdánlivě stejnými jsou velké rozdíly, beru to jako svůj job.
(Přesvědčené přesvědčovat je jedna věc, výzva je to tam, kde je potenciál, ale …)

Jinak by mne zajímalo kdo je Francis Bacon, ten na mne působí jako profesionální motač hlav.

Pohoršený občan

Pokud ho máte v „přátelích“, radši se ho elegantně zbavte – nemusíte ani dlouze hloubat. Ono je Česko dost malé, proto ten výskyt jevu „přátelé přátel“. A někteří z nás máme v přátelích sem tam nějaký závadný kus, už proto, že je dobré vědět, co chystá „nepřítel“.

Jaký je účel tohoto serveru? Jaký je účel jeho psaní? Proč přináší takové pravdivé zprávy? Proč přináší zprávy o zatčení nějaké neosoby? Tohle je propaganda, lživá, která  rozeštvává republiku! Tento server není v pořádku jako celek, kašlu, kdo je z nich pacient a kdo lékař, je to svinstvo. Aeronetová mluva!

A ta slova – régime? Nejde o to, že by to mohl být strojový přepis z ruštiny, ale spíš od koho mají technické zázemí, že, takové nečeské. Režim je pořádné české slovo a píše se přesně takto. Technické zázemí si představujeme jako místnost s dvaceti gibbonama u klávesnic, který krměj jen křenem s octem a zakazujou jim koukat z okna. A možná tam budou mít i mučírnu.

Tady se jeden děsí, co leze z lidí, kteří vypadají normálně, nás by nenapadlo, že si s ním někdo sedne do redakce. Pokud budou následovat Velkého Proroka, tak do kriminálu. A pozor: pokud si libujete v recesistickém psaní spisovně, tj. na př. „president“, „inserát“, „iluse“, můžete být v podezření, že připomínáte závadového extremistu, proto toho radši nechte. Z toho důvodu je nutné pravidelně provádět reformy pravopisu: závadové osoby se rychle přizpůsobují a užívají spisovného jazyka.

(Karel Čurda a redakce Rudého práva. Všechna práva vyhrazena.)

Nastaveno.

Francis Bacon se 30. dubna přiznal, že jeho skutečné jméno je Vladimír Putin. Skutečně se tedy jednalo o hlavu trollů tohoto názorového spektra. Jako důkaz své viny zveřejnil selfie.

2D676F4600000578-0-image-a-65_1444830837998

Čtěte také:

Tři nejlepší a tři nejotravnější britští kuchaři

 


Poznámka (skutečného) autora: tento text byl vytvořen ze skutečných výroků internetových trollů. Autor nejpřísněji odsuzuje internetový trolling a pravdoláskařskou nenávist a šikanu. Autor je zastánce skutečné (tj. nikoliv pravdoláskařské pseudo-) morálky a slušnosti. Zároveň požaduje mírnost při styku s pravdoláskaři, protože oni za svoje nehorázné chování nemohou a je potřeba jim především ukázat vlídnost a pomoct jim, vysvětlit, že takto se ve slušné tolerantní společnosti nechováme. Známe je i z lepší stránky. Chraň si svého pravdoláskaře!
FB

 

Reklamy

About Francis Bacon

Právník, odborník na pravdoláskařský extremism.

Informace

This entry was posted on 30. 04. 2016 by in Humor and tagged , .

Nejlepší texty za 2 dny

%d bloggers like this: