AB Bartoš zatčen tajnými agenty régimu

28. dubna byl v ranních hodinách zatčen předseda politické strany Národní demokracie Adam B. Bartoš. Podle prvních zpráv jej zatýkalo deset (!) příslušníku tajné bezpečnosti, z dosud blíže nezjištěné régimní ozbrojené složky.

Česká tajná policie tak pokračuje v taktice zatrašování politických odpůrců régimu brutální přesilou a agressivitou.

Tuto agressivitu předvedli tajní i proti Bartošově manželce a malým dětem v domácnosti, do jíž vtrhli pod záminkou domovní prohlídky, ač ji poté nezahájili, a svou protizákonně prodlužovanou zbytečnou přítomností šikanovali manželku a děti.

Česká policie je známa naprostou ignorací práv občanů, ať už je to výše uvedené extremistické zatýkání desíti terroristy jednoho nenásilného muže, šikana rodiny nezákonným provedením domovní prohlídky, boj proti lidským právům, zejména svobodě projevu a svobodě shromažďovací (připomeňme brutální rozehnání demonstrací či zmlácení vozíčkáře (!!!), stejně jako lustraci každého účastníka dávnější brněnské demonstrace), užívání ocelových pout bez důvodu a lámání a páčení paží spoutaných občanů, stejně jako pravidelné užívání více bodových pout (tzv. medvěd), vraždění lidí, kteří se dopustili přestupku, ale i bez toho.

Kommentář

Dnešní česká policie je mnohem brutálnější než socialistická policie, a demonstrace rozhání častěji a bezskrupulosním a strašným způsobem. K čemuž je i mnohem lépe vybavena – dnešní pohotovostní pluky mají výbavu a výzbroj proti demonstrantům, jaké by v minulosti nemohly mít, bez toho, aby vyvolaly mezinárodní zděšení.

Tato militarisace české policie je zcela protiústavní a dokládá, jaký régime zde vládne.

Francis Bacon

Přečtěte si také:

Co se připravuje na českých školách

Česká vláda protiústavně manipuluje