Svobodná kultura

Secessio plebis

Mazlily se s tigrem

Co mají společného Italka Pippa Bacca († 2008), Švédka Elin Krantz († 2010), Američanka Ashley Ann Olsen († 2016) a Libanonka Alexandra Mezher († 2016)? Mazlily se s tigrem a doplatily na to životem. Sluníčkářství tedy může být smrtelně nebezpečné.

Pippa Bacca se rozhodla, že bude ve svatebních šatech stopovat až na Blízký východ jako mírové poselství. Po příjezdu do Cařihradu ji uškrtil turecký muslim, Murat Karataş.

Elin Krantz byla známá propagátorka multikulturalismu. Když se vracela z klubu noční tramwayí, tak ji brutálně zavraždil Ethiopan Ephrem Tadele Yohannes. Za vraždu dostal 16 let.

Ashley Ann Olsen byla Američanka, která žila v italské Florencii se svým přítelem, Federicem Fiorentini. Když se pohádali, tak odešla do klubu, kde se seznámila se Senegalcem Cheik Tidiane Diaw. Vyspali se spolu v jejím bytě, ale Senegalec ji pak uškrtil, protože měl pocit, že ho zneužila.

Alexandra Mezher žila ve Švédsku, aby byla v bezpečí. Pomáhala nezletilým žadatelům o asyl. Ubodal ji Somálec Youssaf Khaliif Nuur v asylovém domě, když se neúspěšně snažila zastavit hádku mezi jeho obyvateli.

Reklamy

About Guy Peters

Informace

This entry was posted on 13. 03. 2016 by in Zprávy and tagged , .

Nejlepší texty za 2 dny

%d bloggers like this: