Svobodná kultura

Secessio plebis

Lidské bytosti nebo biologická zbraň?

To, co bylo před nějakou dobou považováno za divoký plod konspiračních teorií, se nyní zkoumá jako reálná možnost. Masivní migrace je s velkou pravděpodobností výsledkem organizované činnosti, která musí mít nějaký záměr. Ani v časech největších hladomorů v dávných letech nikoho nenapadlo do Ameriky či Evropy Afriku stěhovat, humanitární akce byly založeny na pomoci na místě. Rétorika států, které již nyní hrozí vypuštěním dalších statisíců lidí, dává tušit, že jde o nátlak se snahou něčeho docílit. Do pohybu se daly statisíce obyvatel Afriky, Asie a Balkánu. Přicházejí mladí muži, kteří patřili v spíše k movitějším a podnikavějším obyvatelům svých zemí. Německá kancléřka intervencí, jíž pozvala do Německa obyvatele Sýrie, změnila mediální obraz migranta. Sice se dokonce objevily i ženy a děti, obraz podpořený dalšími částmi kampaně ovšem vydržel jen chvíli. Nyní máme opět další masy s naprostou převahou všehoschopných mužů, kteří ve svých vlastech trpěli nanejvýš nudou.

Jaké je vlastně postavení lidí, kteří jsou ve své zemi přesvědčeni dohazovači pašeráků, aby se stali součástí migrující masy? Svou povahou se tato masa stává jakousi biologickou zbraní, která zastrašuje či dobývá Evropu. Který cynik jako biologickou zbraň použije lidské bytosti místo mikroorganismu? V Evropě je jistě pár státníků, kteří by se měli bez rozpačité rétoriky vyjádřit k tomu, co se reálně děje, čemu se Evropa brání. To, že se poslední dobou chovají zcela iracionálně, což dává možnost jejich chování vyhodnotit jako vydírání, je již více než zjevné.

Soucitní lidé a aktivisté Evropy by měli razantně žádat zastavení tohoto zneužívání lidí. Jde nejen o naprostou degradaci osob, které na migraci přistoupí a věnují jí s vidinou zisku všechny své prostředky, aby se nakonec staly pouhým nástrojem. Jde ale i o to, že ve svých vlastech tito podnikaví lidé často velmi zásadně chybí a migrace silnějších obyvatel se tak stává součástí dalšího rozvratu a úpadku jejich regionu. Za předpokladu, že by migranti byli lidé pro Evropu výrazně perspektivní, by bylo dokonce zcela neetické o tyto nejcennější zdroje méně rozvinuté země okrádat.

Reklamy

About Fas Ligand

Informace

This entry was posted on 06. 11. 2015 by in Propaganda & hoaxy and tagged .

Nejlepší texty za 2 dny

%d bloggers like this: